GUERLAIN LA PETITE ROBE NOIRE INTENSE 100ML EDP

2053-2304B_20180227130220

Nowy produkt

GUERLAIN LA PETITE ROBE NOIRE INTENSE 100ML EDP TESTER

Więcej szczegółów

109,98 zł

Ten produkt nie występuje już w magazynie
 
Więcej informacji

La Petite Robe Noire Ma Robe Sous le Vent (loosely translated as "my dress in the wind") comes out in July 2016 as the new Eau de Parfum Intense edition of the fragrance La Petite Robe Noire launched by Guerlain in 2012. In addition to the original Eau de Parfum, the collection also includes La Petite Robe Noire Eau de Toilette from 2012, La Petite Robe Noire Couture from 2014 and La Petite Robe Noire Eau Fraiche from 2015. Guerlain's in-house perfumer Thierry Wasser is the creator behind the collection.

Czym jest tester? Testery stosowane są w perfumeriach stacjonarnych, by klienci mogli zapoznać się z zapachem perfum. Ze względu na to, że nie są one tworzone w celu sprzedaży, ich opakowania nie są ozdobne. Tester różni się od klasycznego produktu tym, że zapakowany jest w biały kartonik lub pozbawiony jest opakowania i w większości przypadków nie ma korka na atomizerze. Jeśli kupujesz perfumy dla siebie i nie potrzebujesz pudełka, tester jest dobrym wyborem. Jeśli jednak kupujesz perfumy na prezent, wybierz klasyczną wersję.

Kupując w Perfumeria Leone masz 100% gwarancji, że produkt jest w pełni zgodny z opisem. Nie przepłacaj w drogeriach, skorzystaj z naszej oferty.

 

 
Czemu tak tanio?

Ten produkt jest TESTEREM.
Tester to specjalna wersja, która zapakowana jest w biały kartonik.
Z tych względów jego cena jest niższa.
Skład perfum jest taki sam.
Tester jest nowy i nieużywany!

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu